Zaproszenia ślubne

Zaproszenie ślubne to forma wydruku wybierana przez przyszłą parę młodą z najwyższą starannością. To właśnie za pomocą tych zaproszeń informujemy najbliższą rodzinę oraz znajomych o najważniejszym dniu w naszym życiu. Nic zatem dziwnego, że wszystkim klientom zależy na tym, by to ich zaproszenia prezentowały się najładniej. W naszej drukarni dokładamy wszelkich starań, by spełnić wszystkie życzenia klienta i zaprezentować im efekt końcowy, który będzie w pełni satysfakcjonujący.

Zaproszenia ślubne mogą być wykonywane na wiele sposobów. Ich cechą charakterystyczną najczęściej jest ozdobny papier, na którym powstaje wydruk zaproszenia. W zależności od preferencji klienta może to być papier fakturowany, papier satynowy, perłowy, opalizujący, a także inny, wybrany przez przyszła parę młodą. Również jeśli chodzi o kształt zaproszeń ślubnych, to istnieje tutaj duża dowolność. Tradycyjne zaproszenia mają kształt prostokątny, jednak nie jest to reguła i obecnie istnieje możliwość wykonania zaproszeń ślubnych w przeróżnych kształtach. Oczywiście każde zaproszenie ślubne powinno zawierać kilka stałych elementów. Przede wszystkim, należy umieścić w nim dane osobowe przyszłych małżonków, a także datę, godzinę oraz dokładne miejsce ślubu oraz wesela. Powinna również znaleźć się w nim informacja o czasie, w jakim należy potwierdzić swoje przybycie na uroczystość.

Jako że zależy nam na pełnej unikalności zaproszeń naszych klientów, oferujemy możliwość ozdobienia ich dokładnie według życzenia Państwa Młodych. Spersonalizowane zaproszenie może zawierać fotografię narzeczonych, wytłoczony monogram oraz wiele innych ozdób, mających za zadanie nadać zaproszeniu wyjątkowego, niepowtarzalnego charakteru.