Ulotki na stół

Ulotki na stół to forma reklamy, po którą sięga bardzo wielu potencjalnych klientów. Siedząc w różnego rodzaju poczekalniach czy też na korytarzach, bardzo często rozglądamy się za czymś, co można przejrzeć i trafiamy zazwyczaj na niezliczoną ilość ulotek ułożonych na stole lub umieszczonych w specjalnych stojakach.

 

Jeśli zależy nam, by odbiorca sięgnął akurat po naszą ulotkę, warto, by coś wyróżniało ją spośród innych. Mogą to być żywe kolory, przyciągające wzrok zdjęcia lub ilustracje, a także chwytliwe hasła, które zainteresują potencjalnego klienta. Warto również zadbać o to, by ulotka była przejrzysta i aby już na pierwszy rzut oka można było poznać, jakiego rodzaju usługi reklamuje. Nikt nie sięgnie po kartkę papieru, która od góry do dołu zapisana jest drobnym tekstem. Zachęcasz ludzi, by odwiedzili nowo otwierający się park wodny? Umieść na ulotce fotografie, przedstawiające krystalicznie czystą wodę i zjeżdżalnie! Otwierasz salon fryzjerski lub kosmetyczny? Zamieść zdjęcia zadbanych damskich paznokci lub fryzur. W ten sposób ulotka szybko znajdzie odbiorców, zainteresowanych właśnie tego rodzaju konkretnymi usługami.

 

W naszej drukarni dbamy o najwyższą jakość przygotowywanych ulotek. Nie dajemy zwieść się pozorom, wierzymy, że ulotki to bardzo potężne narzędzie reklamy. Drukujemy je w różnych rozmiarach (od A6 do A4) oraz na różnych rodzajach papieru. Na życzenie klienta dokonujemy również innych modyfikacji, których zadaniem jest przyciągnięcie uwagi klienta przez te, a nie inne ulotki. Zdajemy sobie sprawę z tego, że reklama jest dźwignią handlu i dlatego zależy nam, by firmy naszych klientów reklamowane były w profesjonalny sposób.