Drukowanie

Każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu wydrukować jakiś dokument. Jeśli konieczna jest nam tylko jedna, ewentualnie kilka lub kilkanaście stron, to z powodzeniem możemy wykorzystać do tego drukarkę w domu lub pracy, jeśli tylko takową posiadamy. Należy jednak zwrócić uwagę, że drukarki, na których zakup decydujemy się w celach typowego domowego użytku, zazwyczaj nie gwarantują nam najwyższej jakości wydruku. Dlatego w przypadku różnego rodzaju oficjalnych dokumentów albo też dłuższych tekstów, na przykład skryptów lub książek, warto pokusić się o skorzystanie z urządzenia, które sprawi, że nasz wydruk będzie jak najdokładniejszy oraz przyjazny dla oczu.

Nasz drukarnia oferuje doskonałej jakości wydruki laserowe biało – czarne i kolorowe, przygotowywane za pomocą urządzeń marki RICOH, czyli sprzętów z najwyższej półki. Dzięki temu otrzymujemy dokumenty, których nawet wielogodzinne czytanie nie męczy oczu – jest to szczególnie ważne w przypadku studentów lub osób, które na co dzień dużo czasu spędzają nad tekstem pisanym. Wręcz kluczowe jest zapewnienie im największego możliwego komfortu czytania.

A na czym drukujemy?

Mogą to być najróżniejsze materiały. Poza tradycyjnym rodzajem papieru, oferujemy wydruki na papierze fakturowanym, wykorzystywanym przy tworzeniu różnego rodzaju dyplomów lub pierwszych stron ważnych dokumentów, kalce oraz folii do rzutników.
Oferujemy również druk wielkoformatowy. Tego typu wydruki wykorzystywane są najczęściej w celach reklamowych – szczególnie w dużych miastach i przy drogach na każdym kroku możemy spotkać billboardy, zachęcające do skorzystania z usług różnych firm. Druk wielkoformatowy doskonale sprawdza się również w przygotowywaniu fototapet lub też reprodukcji obrazów.
Nasze wielkoformatowe wydruki przygotowujemy na materiałach takich jak folia, siatka, papier o wysokiej gramaturze, a także na podłożu banerowym. Dbamy o to, by jakość naszych wydruków w pełni satysfakcjonowała wszystkich naszych klientów.