Ulotki

Ulotki to forma reklamy, która potencjalnie ma szansę dotrzeć do najszerszego grona odbiorców. Z ulotkami spotykamy się na każdym kroku – otrzymujemy je na ulicach, znajdujemy w skrzynce pocztowej czy też za wycieraczkami naszego samochodu. Nic zatem dziwnego, że na taką właśnie reklamę decyduje się ogromna rzesza firm. Są to przedsiębiorstwa świadczące usługi różnego typu, skierowane do wielu grup odbiorców. Nawet jeśli pewien procent ulotek zostanie wyrzucony bez zapoznania się z ich treścią, to w dużej części przypadków odbiorca przynajmniej rzuci okiem na kawałek papieru, który trzyma w dłoni. Jest to zatem szansa na zdobycie sporej ilości potencjalnych klientów.

Dobrze wykonana ulotka powinna spełniać kilka warunków. Przede wszystkim powinna być przejrzysta – klient na pierwszy rzut oka powinien wiedzieć, jakiego rodzaju usługi oferuje firma, której ulotkę otrzymał. Informacja ta może być przekazana słownie, jak również za pomocą odpowiedniej fotografii lub ilustracji. Ulotka nie powinna również zawierać zbyt wiele tekstu. Jego nadmiar może szybko zniechęcić klientów. Warto zatem jedynie hasłowo przedstawić to, co chcemy przekazać odbiorcom.

W naszej drukarni tworzymy ulotki w rozmiarach A6 – A4. Standardowy rodzaj papieru, którego używamy domyślnie to papier o grubości 80 g/m2. Oczywiście na indywidualne życzenie klienta możemy użyć również innych rodzajów papieru, na przykład satynowego 80 g/m2, 100 g /m2, 120 g /m2 oraz kredowego 222 g /m2, 666 g/m2. Czas oczekiwania na tradycyjne ulotki to zazwyczaj od 2 do 24 godzin, w zależności od rodzaju zlecenia. Dokładamy wszelkich starań, by przygotowane przez nas ulotki spełniły wszystkie oczekiwania naszych klientów.