Foldery

Foldery reklamowe to doskonała forma reklamy, dlatego korzysta z niej wiele firm, oferujących przeróżne wręcz usługi. Folder pozwala zazwyczaj na przekazanie potencjalnemu klientowi wszystkich ważnych informacji dotyczących działalności naszego przedsiębiorstwa. Dzięki swoim wymiarom oraz składanej formie, folder doskonale sprawdzi się jako przewodnik po usługach danej firmy. Oczywiście, jak to w przypadku każdej reklamy, kluczowe jest przyciągnięcie uwagi klienta oraz zaprezentowanie mu niezbędnych informacji w jak najbardziej przystępny sposób.
Pierwsza strona folderu reklamowego zazwyczaj nie powinna zawierać wiele tekstu. Podobnie jak w przypadku ulotek reklamowych, na okładce folderu powinno się zawrzeć tylko najważniejsze informacje dotyczące naszej firmy. Z całą pewnością powinna to być jej nazwa, przydatny będzie również chwytliwy obrazek, który niejednokrotnie przyciągnie uwagę klienta znacznie skuteczniej niż słowo pisane.

Wnętrze folderu reklamowego to miejsce na szczegółowe informacje o usługach, które chcemy zaoferować potencjalnemu klientowi. To tutaj możemy popuścić wodze fantazji i wspomnieć, dlaczego spośród konkurencyjnych przedsiębiorstw to nasze powinno być wybrane przez odbiorcę. Dobrym pomysłem będzie również załączenie cennika usług reklamowanej firmy, warto także wspomnieć o wszystkich ewentualnych promocjach i rabatach, na które klienci najczęściej zwracają uwagę.

Ostatnia strona folderu zawierać powinna informacje kontaktowe. Podajmy więc adres naszej firmy (bardzo przydatna okaże się również mapka!), ewentualne wskazówki dojazdu, a także telefon kontaktowy, adres e-mailowy oraz adres naszej witryny internetowej i godziny otwarcia. W ten sposób folder zawierać będzie wszystkie informacje, niezbędne dla klienta.
Nasza drukarnia tworzy foldery reklamowe o różnych wymiarach i różnych formach składania. Dbamy o najwyższą jakość naszych wydruków i wykonujemy je na różnych rodzajach papieru. Zależy nam na jak najefektywniejszym zareklamowaniu usług naszego klienta.