Wydruki na piance

Wydruki na piance to doskonałe rozwiązanie, umożliwiające prezentacje naszych prac na różnego rodzaju wystawach czy też ekspozycjach. Tradycyjnie wydrukowany plakat często nie jest wystarczająco trwały, by znieść trudy transportu oraz samej ekspozycji. Kiedy transportujemy go w ochronnej tubie, musimy później poświęcić wiele czasu na rozprostowywanie papieru, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Wydruki na piance oferowane przez naszą drukarnię umożliwiają otrzymanie wydruku usztywnionego, który z powodzeniem może być ustawiony na różnego rodzaju sztalugach czy też stojakach. To kolejna przewaga nad standardowymi plakatami, dla których zazwyczaj musimy szukać miejsca, umożliwiającego ich zawieszenie, ewentualnie oprawiać je w specjalne antyramy.

Wydruki na piance doskonale sprawdzą się podczas różnego rodzaju wykładów czy też prezentacji, jako plansze informacyjne czy też dydaktyczne. Gdy nie dysponujemy rzutnikiem lub tablicą elektroniczną, plansze świetnie sprawdzą się w roli slajdów, ilustrujących poszczególne procesy. Możemy wykorzystać je również podczas wszelkiego typu targów czy też ekspozycji, kiedy to zależy nam na jasnym i przejrzystym zaprezentowaniu potencjalnym klientom usług naszej firmy czy możliwości reklamowanego przez nas sprzętu. Wydruki na piance umożliwiają również bardziej eleganckie zaprezentowanie różnego typu prac zaliczeniowych, co w szczególności przydatne okaże się w przypadku studentów kierunków plastycznych lub architektury. Będą one estetyczną oprawą wszelkiego rodzaju projektów wykończeniowych oraz budowlanych, których zadaniem jest zainteresowanie klienta naszymi usługami.
Nasza drukarnia oferuje wydruki na doskonałej jakości piance o grubości 5 mm. Mogą to być wydruki w różnych formatach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszego klienta. Oferujemy najwyższą jakość przygotowywanych prac, tak, by jak najlepiej spełniły swoją rolę.