Wizytówki bigowane

Wizytówki bigowane to bardzo sprytna forma reklamy. Jest to wizytówka rozkładana, dzięki czemu możemy zamieścić na niej znacznie więcej treści niż w przypadku wizytówek tradycyjnych. Wizytówki bigowane najczęściej wykonywane są na papierze kreda mat o gramaturze 350 g/m2.

Wizytówkę bigowaną można wykorzystać do zapoznania potencjalnego klienta z zakresem usług naszej firmy. Warto jednak informacje te umieścić w środku wizytówki, tak, by na stronie głównej znajdowały się wyłącznie podstawowe fakty dotyczące naszego przedsiębiorstwa. Pamiętajmy, że to pierwsza strona wizytówki najbardziej rzuca się w oczy potencjalny klientowi, dlatego warto zadbać o to, by była ona czytelna i przejrzysta. Nie zapominajmy o tym, że większość z nas jest wzrokowcami. Jeśli zatem reklamujemy firmę świadczącą usługi budowlane, na wizytówce możemy umieścić ilustrację maszyny, jeśli pragniemy zareklamować gabinet lekarski, warto, by na wizytówce znalazł się wizerunek węża Eskulapa.

Usługi świadczone przez daną firmę można wymienić wewnątrz wizytówki. Miejmy jednak na uwadze zasadę mówiącą o tym, że czasem mniej znaczy więcej. Nie opisujmy szczegółowo wszystkiego, co nasza firma ma do zaoferowania. Do tego służą foldery reklamowe czy też witryny internetowe. Głównym zadaniem wizytówek jest przekazanie potencjalnym klientom danych kontaktowych, umożliwiających podjęcie współpracy z daną firmą.

Nasza drukarnia wykonuje wizytówki bigowane na najwyższej jakości papierze kreda mat. Zapewniamy żywe, wyraziste barwy wizytówek. Ich wymiary po złożeniu wynoszą tyle samo, co wymiary standardowych wizytówek, a zatem bez problemu mieszczą się w portfelu. Realizując zlecenia, wykorzystujemy zarówno technikę druku cyfrowego, jak i offsetowego, w zależności od tego, ile wizytówek drukujemy.