Wizytówki Multiloft

Wizytówki Multiloft to nieco bardziej elegancka oraz wysublimowana wersja tradycyjnych wizytówek. Zostały one wykonane z trzech warstw papieru. Dwie zewnętrzne warstwy, zwane Multiloft Sheets, tworzone są z arkuszy białych, natomiast warstwa środkowa, czyli Multiloft Insert, to arkusz kolorowy. Technologia ta umożliwia druk zarówno offsetowy, jak i cyfrowy oraz stworzenie w ten sposób wizytówek o grubości nawet do 1300 g/ m2. Poszczególne warstwy są ze sobą łączone bez konieczności klejenia ich na mokro. Proces ten łączenia zachodzi bezpośrednio w prasie lub też pod wpływem nacisku belki w gilotynie. Wewnętrzne strony warstw Multiloft Sheets oraz obie strony warstwy Multiloft Insert pokryte są klejem kontaktowym, zatem nie ma możliwości ich zadrukowania. Zewnętrzne strony warstw Multiloft Sheets mogą być z powodzeniem zadrukowane.

 

Wykonane w ten sposób wizytówki są znacznie bardziej atrakcyjne od ich podstawowych wersji. Dzięki możliwości doboru różnych barw warstwy wewnętrznej, znacznie szybciej przyciągają one wzrok potencjalnych klientów. Jeśli zależy nam na tym, by nasza firma wyróżniła się spośród innych, warto zainwestować w ten rodzaj wizytówek. Z pewnością zapadną one w pamięć odbiorcy. Jeśli chodzi o treść wizytówek, to zazwyczaj nie różni się ona niczym od tej, umieszczanej na wizytówkach tradycyjnych. Należy pamiętać o tym, że na wizytówce powinny znajdować się wyłącznie dane kontaktowe firmy, ewentualnie hasłowa informacja o świadczonych przez nią usługach.

 

Nasza drukarnia dba o w pełni profesjonalne wykonanie wizytówek Multiloft. Żywe barwy warstw wewnętrznych gwarantują dużą wymowność przygotowywanych przez nas wizytówek. Warstwy zewnętrzne wykonywane są z najwyższej jakości arkuszy papieru. Wizytówki mogą być tworzone w standardowych rozmiarach, czyli 85 x 55 mm i 90 x 50 mm, a także w innych wymiarach, zaproponowanych przez naszych klientów.