Kserowanie

Kserowanie książek czy też skryptów, to czynność, którą większość z nas kojarzy z życiem studenckim. Doskonale pamiętamy długie kolejki do lokali, które oferowały podobne usługi, ponieważ zależało nam na jak najwyższej jakości wydruku oraz jak najszybszym terminie realizacji zlecenia. Sytuacja ta nie zmieniła się do dziś. Kiedy zachodzi konieczność powielenia dużej ilości stron, zazwyczaj zadanie to zlecamy specjalistom.

Nasza drukarnia doskonale rozumie potrzeby osób, którym zależy na kserowaniu dokumentów wszelkiego typu. Wiemy, że tego typu wydruk musi być wykonany przez sprzęt najwyższej jakości, tak, by otrzymać dokument, który można czytać przez wiele godzin (jak na przykład podręcznik akademicki), bez zmęczenia oczu. Dlatego właśnie do kserowania dokumentów używamy maszyn marki RICOH. Każdy, kto kiedykolwiek usłyszał nazwę tej firmy, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że produkuje ona sprzęt, którego jakość wydruków nie pozostawia nic do życzenia.
Oferujemy wydruki biało – czarne oraz kolorowe, w zależności od potrzeb oraz możliwości finansowych naszych klientów. Drukujemy na różnego rodzaju nośnikach, dobieranych według życzenia naszych klientów.

Nasza drukarnia dysponuje urządzeniami laserowymi, które w procesie kopiowania i wydruku używają światła lasera, tworząc wydruk w podwyższonej temperaturze. Jest to druk o bardzo dużej trwałości i nie musimy martwić się o jego jakiekolwiek zblednięcie czy rozmycie. Uzyskana jakość dokumentu jest całkowicie bezpieczna dla naszych oczu i nic nie stoi na przeszkodzie temu, by spędzić nad nią wiele godzin.