Plakaty

Plakaty jeszcze do niedawna znane były tylko i wyłącznie jako forma reklamy. Oczywiście w tej roli spełniały się doskonale – rozwieszone w strategicznych punktach, łatwo przyciągały uwagę potencjalnych klientów. Na plakatach reklamowane były i są nadal różnego rodzaju firmy, pragnące zainteresować odbiorców swoimi usługami, widniały również na nich informacje dotyczące wydarzeń takich jak wszelkiego typu festiwale, jarmarki, koncerty i wiele innych eventów. Jeśli plakaty przygotowane były w chwytliwy sposób, ich jasne, wyraziste barwy oraz hasła zachęcające klientów do skorzystania z usług danej firmy czy też odwiedzenia jakiegoś wydarzenia, były jak najbardziej skuteczne. Dlatego do dziś plakaty informacyjne uważa się za bardzo potężne narzędzie reklamy.

Dopiero jednak od niedawna plakaty zyskały również nową funkcję – dekoracyjną. Kto z nas jako dziecko lub nastolatek nie miał na ścianie plakatu swojego ulubionego zespołu lub postaci z książek czy komiksów? Dobrze wykonany plakat potrafi stanowić ozdobę niejednokrotnie bardziej atrakcyjną niż namalowany na płótnie obraz. W nowoczesnych domach plakaty niejednokrotnie stanowią podstawowy element dekoracyjny.

Jako drukarnia, staramy się zawsze wyprzedzać panujące trendy, tak, by kiedy na dobre zawitają one w społeczeństwie, móc zaoferować naszym klientom wiele gotowych już rozwiązań z tymi trendami związanych. Oferujemy zatem niskonakładowy wydruk plakatów w technologii druku cyfrowego. Bierzemy pod uwagę szeroki zakres indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów i w związku z tym proponujemy wydruki w różnych formatach – od A4 do A0+, a także w formacie B2 oraz B1. Papier najczęściej używany do tworzenia plakatów posiada gramaturę 130 g/m2. Oczywiście na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotowywać wydruki na innych rodzajach papieru oraz w niestandardowych wymiarach. Jakość tychże wydruków jest najwyższa z możliwych.