drukarnia
cyfrowa
usługi
intriligatorskie
pracownia
poligraficzna
szybki
kontakt
695 248 237
691 296 100

Drukarnia Cyfrowa Techprint

Oferta

Oferta

Oferta naszej drukarni obejmuje:

Banery Reklamowe:

Banery reklamowe są obecnie jedną z najpopularniejszych reklam typu outdoor i przynajmniej jeden egzemplarz powinna posiadać każda firma w Polsce. Popularność banerów wynika przede wszystkim z konieczności długotrwałego reklamowania prowadzonej działalności i chęci pozyskiwania klientów z najbliższej okolicy przedsiębiorstwa.

Oczywiście podobną rolę mogą spełniać plakaty, jednak w porównaniu z nimi banery charakteryzują się:

- dużą wytrzymałością na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV

- ich rozmiar w większości przypadków przekracza rozmiar plakatu

- możliwość ekspozycji w miejscu nastawionym na działanie innych szkodliwych czynników

Banery najczęściej charakteryzują się:

- ciekawą grafiką wyróżniająca je z tła

- krótką formą przekazu

- jednoznacznym nawiązaniem do prowadzonej działalności

Obecnie najpopularniejszymi produktami są banery jedno i dwustronne w rozmiarze 100 cm x 200 cm drukowane na podłożu o gramaturze 510 g / m2.

Plakaty:

W ostatnim czasie plakaty przestały pełnić jedynie funkcję reklamową związaną z firmami, produktami, usługami czy też wydarzeniami mniej lub bardziej kulturalnymi ale w pełni zawitały do naszych domów i mieszkań i stanowią ważny element w aranżacji przestrzeni i wystroju wnętrz.

W drukarni Techprint chcielibyśmy Państwu zaproponować niskonakładowy druk cyfrowy plakatów z dowolnie przygotowanego przez Państwa obrazu. Drukujemy plakaty w formatach od A4 do formatu A0+ i w formatach B2, B1. Na życzenie przygotowujemy plakaty w formatach niestandardowych i na innym papierze niż papier plakatowy o gramaturze 130 g / m2.

Wizytówki:

Wizytówki są w naszej kulturze elementem konwenansu i najczęściej podarowuje się je w chwili nawiązywania znajomości. Podarowanie wizytówki jest oznaką uprzejmości, szacunku i pośrednio pełni rolę reklamową (chociaż obecnie wizytówki są nieco nadużywane i traktuje się je jedynie jako kolejną powierzchnię reklamową, oczywiście o nieco ograniczonym zasięgu w porównaniu z innymi formami reklamy). Najogólniej wizytówki można podzielić na wizytówki osobiste, służbowe, rodzinne i kombinowane.

W drukarni Techprint wizytówki drukujemy w zależności od wielkości nakładu w technice druku cyfrowego (nakład to maksymalnie 500 sztuk) oraz w technologii druku offsetowego dla nakładów przekraczających swoją ilością 500 sztuk. Standardowo wizytówki realizowane są w jednym z dwóch najpopularniejszych formatów 85 mm x 55 mm i 90 mm x 50 mm. Bardziej wyrafinowane wizytówki nie przypominają swoim kształtem małego prostokącika, albo są przynajmniej wykonane nieco bardziej niestandardowo np. wizytówki są drukowane na papierze perłowym, są foliowane, laminowane, posiadają punktowy lakier lub mają wypukłe elementy.

Ulotki:

Ulotki są formą reklamy dzięki, której w krótkim czasie i przy zaangażowaniu małej liczby środków można dotrzeć do dużego grona odbiorców i przekazać im treść o stosunkowo niewielkiej objętości. Bardzo często wykorzystują tę formę reklamy firmy, których potencjalny odbiorca nie jest zbyt mocno stargetowany – banki, pizzerie, kluby, bary, puby, szkoły językowe, uczelnie i ośrodki kształcenia.

Podobnie jak banery i plakaty ulotki odgrywają poważną rolę w komunikacji reklamowej. Dzięki niskim kosztom oraz łatwości przygotowania pozwalają dotrzeć do masowego odbiorcy i przynajmniej na chwilę zatrzymać jego uwagę na firmie, produkcie czy usłudze.

Prawidłowo zaprojektowana ulotka reklamowa powinna charakteryzować się:

- przejrzystością, czytelnością i odpowiednią ilością informacji

- wartościowaniem informacji (tytuły, śródtytuły, wyróżnienia)

- odpowiednia oprawa graficzna dostosowana do profilu działalności

- odmiennością na tle konkurencji i ich ofert

W naszej drukarni przygotowujemy ulotki w formatach od A6 do A4 oraz ulotki składane A3 do A4, a4 do a5, a5 do a6. Druk ulotek standardowo odbywa się na papierze zwykłym 80g / m2, ale drukujemy także na papierach satynowych 80 g/m2, 100 g /m2, 120 g /m2, kredowych 222 g /m2, 666 g/m2. Standardowy czas realizowania wydruku ulotek w druku cyfrowym to od czterech do dwudziestu czterech godzin. Szczegółów udzielamy mailowo lub telefonicznie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Druk wielkoformatowy

Produkty druku wielkoformatowego wykorzystuje się najczęściej do zagospodarowania powierzchni zewnętrznych np bilbordów, elewacji budynków siatkami MESH, oklejania witryn sklepowych folią samoprzylepną oraz do użytku wewnętrznego jako np reprodukcje obrazów i zdjęć, ale służą także jako plakaty, fototapety, naklejki lub są wykorzystywane przez studentów Akademii Sztuk Pięknych w celu nadania pracom bardziej wyrafinowanego wyglądu – wydruki na piance 5mm.

Wykorzystywana przez nas technologia pozwala nam na druk na podłożu banerowym, folii, siatce i papierze o wysokiej gramaturze.  

Kserowanie / Drukowanie


Oferujemy laserowe kopie oraz wydruki cz/b i kolorowe. Korzystamy z renomowanych maszyn firmy RICOH,
które zapewniają wysoką jakość wydruku oraz możliwość druku na wielu nośnikach: kalka, folia do rzutników, papier fakturowany.

Plotowanie


Oferujemy szerokoformatowe wydruki czarno-białe i kolorowe do max. szerokości 1160 mm (44"). Wydruki oraz kopie wykonywane są na maszynach KIP 300 oraz EPSON STYLUS PRO 9700 o prędkościach wydruku do 6 mb/min. Drukujemy z plików: *jpg, *tiff, *DWG, *PLT,*pdf.

Skanowanie i digitalizacja dokumentów


Oferujemy skanowanie dokumentów w trzech wariantach: kolorowe, skala szarości oraz monochromatyczne. Maksymalna szerokość dokumentu wynosi – 914 mm

Konfekcjonowanie, prace introligatorskie i wykończeniowe


Zszywanie dużej ilości kartek, dziurkowanie, przycinanie dużych formatów, bigowanie (załamywanie), składanie wydruków, laminowanie, itp

Oprawy prac - oprawa prac dyplomowych, oprawa prac magisterskich, oprawa map i projektów


Oferujemy oprawy: bindowane, zszywane, zbijane, grzbiety wsuwane, oprawę prac dyplomowych, oprawa projektów budowlanych, oprawa zbijana, oprawa introligatorska oprawę planów i map do urzędów.

Skład graficzny i przygotowanie do druku


W naszej drukarni cyfrowej oferujemy skład i łamanie rożnego rodzaju prac. Pracujemy na dwóch najważniejszych programach przygotowujących do druku Corel Draw oraz Adobe Indesign.

Oferujemy przygotowanie graficzne: ulotek, wizytówek, banerów i plakatów, a także przygotowanie do druku akcydensów oraz skład i łamanie gazet, książek i czasopism.