drukarnia
cyfrowa
usługi
intriligatorskie
pracownia
poligraficzna
szybki
kontakt
695 248 237
691 296 100

Drukarnia Cyfrowa Techprint

O nas

O nas

Szanowny kliencie,
Firma TECHprint jest młodym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem oferującym usługi kserograficzne, introligatorskie oraz poligraficzne.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Dzięki odpowiednio dobranemu zespołowi ludzi, oraz wykorzystywaniu nowoczesnego sprzętu renomowanych firm takich jak KONICA MINOLTA, EPSON, WALLNER, ESTAFOLD, OPUS zapewniamy szybką i satysfakcjonującą obsługę. Używamy tylko i wyłącznie oryginalnych części oraz tonerów co gwarantuje wysoką jakość wydruków.

Wykonujemy takie usługi jak: drukowanie,kserowanie i plotowanie kolorowe i czarno-białe mało i wielkoformatowe, wydruki wielkoformatowe kolorowe i czarno-białe, oprawianie prac dyplomowych, oprawa projektów budowlanych, oprawa zbijana, oprawa introligatorska, drukowanie książek w formatach A5,A4 i B5,laminowanie,drukowanie szerokoformatowe i wielkoformatowe czarno-białe i kolorowe,plotowanie,skanowanie mało i wielkoformatowe czarno-białe i kolorowe, skanowanie OCR,oprawy introligatorskie,drukowanie z AutoCAD,drukowanie wizytówek,drukowanie ulotek,drukowanie kalendarzy i wiele wiele innych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego punktu mieszczącego się w Radomiu przy ul. Słowackiego 25/1a, od poniedziałku do piątku od 9 do 17

Pozdrawiamy
TECHprint